GetFix expanduje: Jak najít autoservis online?

Oprava auta: Ilustrační snímek

Hledání kvalitního autoservisu nebývá snadné, pomůže s tím však služba GetFix, online vyhledávač autoservisů ve vašem okolí. Ta slibuje snadné a rychlé dohledání servisu online.

Výhodou celého systému je rychlé on-line objednání servisní služby v okolí zájemce. Vybere si z několika služeb – výměna oleje, servis brzd, pneuservis, zajištění STK apod. Objednávku má následně vytvořenou do tří minut. Vybírat může mezi prověřenými servisy s hodnocením od ostatních uživatelů.

Servisy naopak získají novou klientelu, marketingovou podporu ze strany GetFixu a exkluzivitu v daném regionu. Aktuálně služba zahrnuje na 159 autoservisů po celé České republice. Do pěti let jich však má být 800. Spolu s tím by počet uživatelů měl vzrůst ze stávajících 1.300 na více než 100.000.

„Chceme, aby byl GetFix místem, kde klienti vyřeší všechny problémy s vozidly. Od koupi vozidla přes registr až po opravy, mytí, uskladňování pneumatik a prodej vozidla,“ říká ředitel společnosti GetFix Stanislav Toman.

GetFix do budoucna plánuje také rozšíření nabídky služeb o pojištění, objednávku na STK či prodej vozu. Připravuje rovněž mobilní aplikaci pro řidiče a automatizaci celého objednávkového procesu. V plánu je také rozšíření do dalších zemí EU.

GetFix vznikl v roce 2019 a loni do projektu vstoupil investiční partner, který projekt financuje a pomáhá s jeho dalším rozvojem. Dosud GetFix zprostředkoval objednávky servisních prací za více než 2,4 milionu Kč. Měsíčně zprostředkuje více než 100 objednávek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *