Kontakt

Česko-slovenský autokatalog ČSAKA je unikátní server zabývající se uživatelskými recenzemi automobilů. V sekci katalog najdete uživatelské recenze těch nejdůležitějších modelů na českém trhu. Automobily lze hodnotit v několika oblastech, design, technika, jízdní vlastnosti, cena a celkový dojem. Bodové hodnocení lze doplnit také slovním komentářem.

Katalog ČSAKA se neustále vyvíjí, a tak pokud vám nějaký model chybí, neváhejte nám napsat na redakční e-mail redakce@csaka.cz. Na stejný e-mail pište také v případě jakýchkoliv dotazů, připomínek nebo žádostí o spolupráci. Případně pro kontakt s redakcí vyplňte přiložený formulář:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zasíláním e-mailové komunikace od nás a berete na vědomí, že vaše kontaktní údaje budou u nás uloženy.

Vlastníkem, provozovatelem a vydavatelem internetových stránek ČSAKA.cz je David Bureš, Seidlova 5, Praha. IČ: 87603501. Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu této internetové stránky je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno.

Česko-slovenský autokatalog má přidělené mezinárodní číslo seriálových publikací ISSN 2788-0478.

Webarchivováno
Národní knihovnou
ČR