Carsharing HoppyGo nově nabízí i veterány. Půjčíte si některou z historických škodovek?

Škoda 110L rozšiřuje nabídku HoppyGo

Platforma pro sdílení aut HoppyGo vítá ve své nabídce historické modely ze 70. a 80. let 20. století v čele s modely Škoda 110 a Škoda Rapid. Uživatelé si tak nyní mohou vychutnat jízdu v prvním československém automobilu, kterého se vyrobilo přes milion, nebo ve sportovnější verzi dobře známé „stodvacítky“ mnohdy přezdívané „porsche východního bloku“. Tyto historické vozy jsou ve skvělém technickém stavu k zapůjčení v Praze a nabízí
zajímavou možnost poznat, jak kdysi cestovala typická československá rodina.

„Mezi stěžejní výhody HoppyGo patří velice bohatá nabídka automobilů, kterou neustále rozšiřujeme. Naším cílem je poskytnout uživatelům jak komfortní a moderní vozy pro cestování na dovolenou a víkendové tripy, tak speciály, které nabídnou jedinečný zážitek a unikátní svezení – ať už jde o obytné karavany, sportovní speciály nebo právě o historické youngtimery, které mají dnes již kultovní status,“ říká k rozšíření nabídky Jakub Erben, Fleet manager HoppyGo.

Nabídku HoppyGo tak konkrétně rozšířila Škoda 110 ve velice zachovalé verzi 110 „de Luxe“, což byla silnější motorová varianta s objemem 1107 cm³ a výkonem 39 kW s maximální rychlostí 128 km/h, která rovněž nabízela speciální lůžkovou úpravu sedadel včetně luxusních doplňků. V případě Škody Rapid jde zase o verzi 136, která měla v zásadě shodný motor s modelem Favorit o objemu 1289 cm³ a výkonem 46 kW. Také tento nabízený exemplář (z roku 1989) je ve skvělém technickém stavu, s nájezdem pouhých 70 tisíc km.

Také další služby

Pronajímatel těchto českých veteránů má ve své sbírce i další kultovní modely, a kromě zápůjčky nabízí i jejich kompletní prohlídku. „Naše portfolio historických unikátů čítá zhruba dvě desítky vozů a vedle statických prohlídek na nejrůznějších veletrzích, autosalonech a výstavách, jsme se nyní rozhodli tyto automobily veřejnosti ještě více zpřístupnit. Kromě zapůjčení vozu na HoppyGo poskytneme zájemcům rovněž možnost podívat se také na zbytek naší sbírky včetně odborného výkladu. Kompletní sbírku našich veteránů si zájemci mohou dopředu prohlédnout na našem Instagramu @veteranyskoda,“ uvádí majitel sbírky.

Kromě historických unikátů nabízí platforma pro sdílení aut HoppyGo více než 2.000 aut nejrůznějších značek. Výhodou je rychlost a jednoduchost celého procesu výpůjčky, kdy zákazníkovi stačí rychlá registrace se snadným ověřením dokladů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *