Nová Honda Jazz (2021) odhaluje české ceny. Včetně crossoveru Crosstar

Honda Jazz 2020

Honda Jazz přichází na český trh v nové generaci modelového roku 2021, a tak malý hatchback s prvky MPV odhaluje české ceny. Začínají na částce 499.900 korun. Jedinou možností je hybrid 1.5 e:HEV o systémovém výkonu 80 kW.

Vyšší pořizovací cenu však kompenzuje bohatá výbava. Už ve standardu dostanete hned deset airbagů (včetně kolenního řidiče, středového mezi předními sedadly a bočních vzadu), vyhřívání předních sedadel, adaptivní tempomat, dešťový senzor, diodové světlomety nebo automatickou klimatizaci.

Dále nechybí ani rozpoznání dopravních značek, inteligentní omezovač rychlosti, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání oken i vyhřívaných vnějších zpětných zrcátek nebo rádio s ovládáním na volantu. Kola jsou pouze 15″ ocelová.

Za druhý stupeň Elegance se připlácí 40.000 korun. Výměnou za ně dostanete hliníková kola, polokožené čalounění nebo parkovací čidla vpředu i vzadu.

Vrcholem je pak Executive s cenovkou 569.900 korun. Ten už zahrnuje takové prvky jako hlídání mrtvého úhlu, zadní parkovací kameru, bezklíčový vstup, 16palcová litá kola, vyhřívaný volant nebo navigaci.

Cenu rovněž odhalilo oplastované provedení Honda Jazz Crosstar. To stojí 609.900 korun a jeho výbava čítá i takové prvky jako textilní voděodolné čalounění, parkovací čidla včetně zadní parkovací kamery nebo multimediální systém s osmi reproduktory a navigací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *