Nový Ford Ranger zná české ceny. Zatím jen vrcholný Raptor

Ford spustil příjem objednávek na Ranger Raptor nové generace. Čeští zákazníci si tak již mohou tento nekompromisní sportovní pick-up nakonfigurovat a objednat.

Cena druhé generace modelu Ranger Raptor začíná na částce 1.511.000 Kč bez DPH (1.828.310 včetně DPH). Dodávky zákazníkům budou zahájeny na konci roku 2022.

Sportovní varianta nejprodávanějšího pick-upu v Evropě vznikla v režii Ford Performance pro skutečné nadšence do sportovní jízdy v terénu. Pyšní se motorem 3.0 EcoBoost V6 Twin-Turbo s výkonem 212 kW, tlumiči FOX Live Valve a sedmi přepínatelnými jízdními režimy, které optimalizují chování vozu pro různé situace. V dané třídě ojedinělý je výfuk s aktivní klapkou, umožňující nabídnout čtyři různé módy zvukového projevu.

Přístrojový štít je plně digitální, tvoří ho obrazovka o úhlopříčce 12,3 palce. Posádka se může těšit i na 12palcovou středovou dotykovou obrazovku s komunikačním a zábavním systémem Ford SYNC 4A.

Na běžný Ranger si počkáme do roku 2023

Co se týče individualizace, k dispozici jsou různé barvy laků včetně uváděcí oranžové Code, grafické polepy nebo elektricky ovládaná roleta nákladového prostoru.

Na ceny běžných verzí nové generace pick-upu Ford Ranger si zatím ještě počkáme. Podle současných předpokladů by měl být zveřejněn v červnu, ve výrobě se tato provedení dostanou nejspíš během ledna 2023. První zákazníci by se pak těchto pick-upů mohli dočkat během června roku 2023.

Jeden myslel na “Nový Ford Ranger zná české ceny. Zatím jen vrcholný Raptor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.