Nový Hyundai i10 přichází na trh. Láká na výhodnější výbavu

Hyundai i10

Hyundai i10 přichází v nové generaci na český trh. Spuštění prodeje doplňuje zajímavá akce, kdy dostanete výbavu zdarma. Za 229.900 korun tak dostanete minivůz, jehož výbava čítá klimatizaci, rádio, mlhovky nebo rezervní kolo.

Tuzemské zastoupení při zahájení prodeje nové i10 na českém trhu láká na akci, kdy prvních 100 zákazníků dostane k vozu výbavu navíc. Akce však platí nejpozději do 18. ledna.

Vyplatí se tak sáhnout po druhém stupni Classic, který se záklandím tříválcem 1.0i (49 kW) stojí 229.990 korun. K autu nyní díky nabízené akci dostanete zdarma i paket Club, který později bude stát 10.000 korun. Jeho součástí jsou přitom rádio, přední mlhovky, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka nebo dojezdová rezerva.

Případně si můžete zažádat o paket Go. Za něj se nyní připlácí 10.000 korun, později to však bude dvojnásobek. Go přidává to samé co Club, k tomu však nabízí i kůží potažený volant, centrální zamykání s dálkovým ovládáním nebo bluetooth handsfree.

Nový Hyundai i10 je možné objednávat už nyní, první exempláře dorazí k prodejcům v lednu 2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *