Nové Hyundai i10 pro rok 2023 má české ceny. Kolik stojí?

Hyundai i10 2023

Hyundai i10 přijíždí na český trh v modernizované podobě, s osvěženým designem, zbrusu novými exteriérovými laky a bohatší výbavou včetně nových prvků. Vstupní výbavový stupeň Start lze pořídit za 279.990 Kč. Tato cenovka se vztahuje na základní motor 1.0i (50 kW) v kombinaci s pětistupňovým manuálem.

Základní výbava

Základní výbava modernizovaného Hyundai i10 pro rok 2023 obsahuje 14“ ocelová kola s kryty, automatické světlomety nebo tempomat. Novinkami modernizovaného provedení jsou standardní asistent pro rozjezd do svahu, aktivní asistent pro vedení v jízdních pruzích, autonomní nouzové brzdění, doplněné o detekci cyklistů, nebo nová generace tísňového volání e-Call. Základní výbavu nově doplňuje také digitální přístrojový panel s 4,2“ informačním displejem.

Dlouhodobě nejprodávanější je výbavový stupeň Comfort disponující klimatizací, s cenou 299.990 Kč za již zmíněný benzinový litr. Doplnit jej lze paketem Club, který přidává například audiosystém s 8″ barevným dotykovým displejem a funkcí Android Auto či Apple CarPlay, ale také dálkové centrální zamykání, kožený volant a řadicí páku, dojezdové rezervní kolo a další.

Nejvyšší verze

Výbavový stupeň Smart, dostupný za ceny od 349.990 Kč, je oproti variantě před modernizací nově doplněn o funkci bezdrátového nabíjení kompatibilních mobilních telefonů. Disponuje také LED osvětlením interiéru, zadními parkovacími senzory s kamerou, projektorovými předními světlomety s přisvěcováním do zatáček a dalšími výbavovými prvky.

Vrcholná varianta Style s cenou od 369 990 Kč přidává prémiové látkové provedení interiéru s purpurovými akcenty, automatickou klimatizaci, vyhřívání předních sedadel a volantu, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, ambientní osvětlení interiéru a další. Zvolit lze navíc i doplňkový paket Premium s 16“ koly z lehké slitiny, integrovanou navigací s 8“ dotykovým displejem či bezklíčovým přístupem a startováním tlačítkem.

Nejmenší a nejdostupnější Hyundai je i nadále dostupný také ve sportovně střižených variantách N-Line a N-Line Style.

Pro rok 2023 modernizovaný Hyundai i10 přiváží inovovaný vzhled, který je ještě sportovnější a odvážnější. Nový design mají jak vnitřní části světlometů s víceohniskovou optickou vložkou, tak i charakteristická LED světla vpředu a vzadu. Zadní sdružené svítilny LED nyní vytvářejí motiv písmene „H“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *