Český trh

Nová Toyota Prius PHEV odhaluje české ceny. Zájemci musí spěchat

Toyota spouští od pondělí 17. dubna 2023 on-line rezervační systém na další model. Nyní bude možné přes web toyota.cz objednávat novou Toyotu Prius plug-in hybrid. Její české ceny začínají na částce 1.150.000 Kč. Zájemci o tento ekologický model by však měli spěchat, tato možnost je zatím omezena na pouhých 20 vozů.

Automobil bude aktuálně dostupný ve třech úrovních výbavy. Základní cena se vztahuje na verzi Comfort, výbava Prestige je k dispozici za 1.199.000 Kč a nejvyšší varianta Executive pak za 1.355.000 korun. Přesná specifikace jednotlivých stupňů výbavy bude teprve zveřejněna.

Ve všech případech je každopádně nový Prius plug-in hybridem. Spalovací motor 2,0 litru disponuje výkonem 111 kW a spolupracuje s novým elektromotorem o výkonu 120 kW, uloženým u přední nápravy. Maximální systémový výkon pak činí 164 kW. Oproti předcházejícímu plug-in hybridu s maximálním výkonem 90 kW tak nová generace přináší dynamičtější zrychlování.

Jak objednávat?

V době poměrně dlouhých čekacích lhůt na nové vozy je cílem Toyoty celý proces objednání nového auta zjednodušit a urychlit. Značka proto nabízí možnost si svůj budoucí vůz předvybrat a zarezervovat on-line přímo přes svoji webovou stránku.

Celá rezervace je velmi jednoduchá a intuitivní. Na webu toyota.cz najde zákazník tlačítko pro on-line rezervaci jak u daného modelu, tak i v banneru přímo na homepage. Po rozkliknutí se otevře samostatný formulář, kde si lze vybrat barvu a úroveň výbavy.

V dalším kroku se otevře okno, ve kterém je nutné vytvořit si účet, případně se přihlásit do systému Moje Toyota. Nesmí samozřejmě chybět kontakt a pro zjednodušení je tu i výběr nejbližšího dealera podle poštovního směrovacího čísla. Objednávka je kompletní po kliknutí na tlačítko Rezervovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *