Nový Volkswagen Caddy už zná české ceny. Očekává se však akční nabídka

Volkswagen Caddy 2020

Divize Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh svoji nejdůležitější novinku letošního roku, nová generace modelu Caddy tak konečně odhaluje své české ceny. V případně osobní varianty startují na částce 745.188 korun za turbodiesel 2.0 TDI (75 kW) kombinovaný s šestistupňovým manuálem. Levný tedy vůz není, už na začátku roku 2021 se však počítá s akční nabídkou, která poměrně vyšší základní cenovku sníží.

Základní výbava nicméně už odpovídá MPV, k nimž chce být tato osobní dodávka alternativou. Mimo jiné zahrnuje šest airbagů, varování při opuštění jízdního pruhu, automatický brzdný asistent s rozpoznáním chodců a cyklistů, multifunkční volant, rádio s 8,25“ displejem, multifunkční kameru, tempomat, 16″ kola z lehkých slitin, střešní nosníky, klimatizaci nebo sklopné odkládací stolky.

Oproti ryze užitkové variantě se osobní Caddy liší nejen prosklenou karoserií a hodnotněji působící kabinou, ale také bočními posuvnými dveřmi na obou stranách už v základu, stejně jako zadním výklopným víkem zavazadelníku, místo do stran otevíraných křídlových dveří.

Uvedená cenovka se vztahuje na verzi Life, pak je tu ještě stupeň Style. ten je dostupný také v kombinaci silnějšího 2.0 TDI (90 kW), a to za 853.130 korun. V jeho případě se dá připlatit i za sedmistupňové DSG, v takovém případě za vůz zaplatíte 911.524 korun.

Výbavu u stupně Style pak rozšiřují parkovací senzory, 17“ kola, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, kožený volant, automatická klimatizace, diodové světlomety nebo třeba digitální přístrojový štít.

Také užitkoví bratři

Caddy ale samozřejmě pořídíte také ve formě furgonu, tedy plechové dodávky. Tzv. Caddy Cargo je dostupný i se základním 2.0 TDI (55 kW), a to za ceny od 580.785 korun. Výbava je však o něco užší, v základu zahrnuje třeba jen přední airbagy, elektricky nastavitelná vnější zpětná zrcátka, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, poloautomatickou klimatizaci, rádio s 8,25″ obrazovkou včetně bluetooth nebo 16“ ocelová kola. K dispozici je též osobní užitková varianta Caddy Kombi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *