Novinky

Škoda opět sponzoruje hokejové MS. Do Lotyšska tentokrát poskytne elektrovozy

Škoda Auto podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF) jako oficiální hlavní sponzor již 29. rok po sobě. Značka díky tomu drží světový rekord v
nejdelší hlavní sponzorské podpoře v historii sportovních mistrovství světa. Společnost poskytuje organizátorům letošního turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park.

Jako oficiální partner mobility turnaje, poskytuje Škoda organizátorům Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF vozový park. Letos bude výhradně elektricky, když konkrétně 45 kusů Škody Enyaq iV dopraví organizátory turnajů mezi oběma lokacemi mistrovství světa. Na vozidlech budou loga společnosti Škoda Auto jako hlavního sponzora a mistrovství světa v ledním hokeji 2021.

V Rize se od 21. května do 6. června koná 84. mistrovství světa v ledním hokeji IIHF. Poté, co byl loni turnaj pozastaven kvůli pandemii covid-19, bude letos šestnáct nejlepších národních týmů světa bojovat o titul v lotyšském hlavním městě. Během zápasů bude logo automobilky umístěno ve středovém kruhu, stejně jako na okrajích hrací plochy a dalších místech kolem arén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *