VideoMotorsport

Nová řada Drive to Survive za rohem. Mrkněte na trailer

Netflix pro letošní rok přichystal již čtvrtou řadu dokumentární série Drive to Survive z prostředí Formule 1. Na premiéru nových dílů, k níž dojde 11. března 2022, láká první oficiální trailer. Podívejte se na něj:

Také čtvrtá řada Drive to Survive nechá nahlédnout do zákulisí Formule 1, a to během sezony, která byla napínavá až do posledního kola posledního závodu. Těšit se tak opět můžeme na to nejzajímavější, tentokrát ze sezony 2022. Témat pro dokumentární sérii bylo přitom tentokrát opět přehršel. Nešlo přitom jen o kontroverzní souboj o titul mistra světa mezi Lewisem Hamiltonem a Maxem Verstappenem. Divácky atraktivní byl i návrat Fernanda Alonsa do Formule 1, návrat jména Schumacher do Formule 1 nebo třeba pikantní souboj letitých rivalů, McLarenu a Ferrari, tentokrát o třetí místo v poháru konstruktérů.

David Bureš

David Bureš je zakladatel a vedoucí redakce serveru Česko-slovenský auto katalog. V minulosti dlouhá léta působil na největším automobilovém magazínu v Česku, v roce 2022 rozjel tento projekt ČSAKA.cz. Miluje vozy značky Lamborghini, na autě hledá kombinaci každodenní praktičnosti a zábavného charakteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *