Novinky

Volkswagen Caddy na CNG se začíná prodávat. Za kolik?

Volkswagen rozšiřuje nabídku modelu Caddy o verzi na CNG. Zákazníci mohou nově objednávat prodloužené verze Caddy Maxi s motorem TGI na stlačený zemní
plyn (CNG), a to jak pro osobní, tak pro užitkové varianty. Ceny na českém trhu začínají od 721.484 Kč bez DPH u užitkového Caddy Maxi Cargo, respektive od
942.825 Kč včetně DPH v případně osobní verze Caddy Maxi.

Motor 1.5 TGI poskytuje nejvyšší výkon 96 kW a v porovnání s pohony na naftu nebo benzin vypouští do ovzduší výrazně méně emisí. Nabídnutím verze na CNG Caddy páté generace navazuje na předchůdce. Volkswagen Caddy totiž léta patří mezi průkopníky pohonu na CNG v oblasti kompaktních užitkových vozidel.

Základní výbava osobní varianty přitom zahrnuje infotainment s 8,25″ obrazovkou, digitální přístrojový štít, multifunkční volant, centrální zamykání, elektronickou klimatizaci nebo 17″ ocelová kola.

David Bureš

David Bureš je zakladatel a vedoucí redakce serveru Česko-slovenský auto katalog. V minulosti dlouhá léta působil na největším automobilovém magazínu v Česku, v roce 2022 rozjel tento projekt ČSAKA.cz. Miluje vozy značky Lamborghini, na autě hledá kombinaci každodenní praktičnosti a zábavného charakteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *