Hyundai i30 N Drive-N zná český ceník. Kolik stojí?

Hyundai i30 N Drive-N 2022

Limitovaná edice Hyundai i30 N Drive-N přijíždí oficiálně na český trh. Její cena startuje na částce 899.990 Kč, pro verzi s šestistupňovým manuálem. Varianta vybavená osmistupňovou automatickou převodovkou DCT jde do prodeje za 949.990 Kč.

Limitovaná edice i30 N Drive-N je osazena stejnou motorizací jako standardní verze i30 N Performance, tudíž motorem 2.0 T-GDI o výkonu 206 kW a pohonem předních kol. O dokonalé zážitky z jízdy se i v případě limitované edice tohoto hot hatche stará elektronicky řízený diferenciál, brzdové kotouče Performance s průměrem 345/315 mm či aktivní ventil výfukové soustavy.

Limitovaná edice i30 N Drive-N se liší také řadou designových vylepšení. Mezi ně patří speciální boční polepy, štítky s logem limitované edice a pořadovým číslem
každého vozu, efektní devatenáctipalcová kovaná kola s bronzovou úpravou, černě vyvedená loga Hyundai vpředu i vzadu, nebo panoramatické střešní okno.

Červeně prošívanému interiéru vévodí Alcantara, jíž je potažená volant, řadicí páka, madlo ruční brzdy nebo loketní opěrka.

Limitovaná edice i30 N Drive-N bude vyrobena celkem v 800 kusech – přes šest stovek vozů zamíří do Evropy, 180 kusů poputuje do Austrálie. Čeští zákazníci se mohou těšit na 25 vozů ve variantě hatchback, které budou k dispozici v prodejní síti Hyundai. Jinde ve světě bude edice dostupná také jako fastback.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *