Kia a její ambiciózní vizionářské plány pro budoucnost

Kia: Budoucí modely značky

Kia, známý jihokorejský výrobce automobilů, neustále posouvá hranice v oblasti inovací a udržitelnosti ve světě automobilismu. V rámci nedávného Dne investorů firma odhalila své strategické plány na příští dekádu, které odhalují směr, jímž se Kia ubírá, aby se stala předním hráčem na globálním trhu s automobily.

Představení vizionářských cílů Kia

Kia si klade za cíl prodat v roce 2030 celosvětově 4,3 milionu vozidel, z čehož 1,6 milionu bude elektromobilů. Tato ambice je podložena plánem rozšíření nabídky elektrických vozů na celkem 15 modelů do roku 2027. Kia se tím snaží upevnit svou pozici průkopníka v oblasti elektrické mobility a platformy PBV (Purpose Built Vehicles), což jsou vozidla navržená speciálně pro komerční a speciální použití.

Dále Kia posiluje svou obchodní vizi ESG (Environmentální, sociální a správní řízení), která zdůrazňuje závazek firmy k udržitelnosti nejen ve výrobě vozů, ale i v celkovém provozu. Využití energie z obnovitelných zdrojů na pracovištích je jen jedním z kroků, které Kia podniká ke snížení svého ekologického dopadu.

Vývoj nových modelů a technologií

Kia nejen plánuje rozšíření svého portfolia elektromobilů, ale také intenzivně pracuje na vývoji nových technologií, které zvýší konkurenceschopnost jejích vozů. Společnost klade důraz na inovace v oblasti OTA (Over The Air) aktualizací a systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), které zvyšují bezpečnost a komfort řízení.

Kia plánuje do budoucna také významně investovat do rozvoje svých PBV modelů. Tato vozidla, navržená pro specifické komerční potřeby, budou nabízet modulární konfigurace, což umožní zákazníkům přizpůsobit vozidla pro různé druhy podnikání, od přepravy osob po logistické operace.

Auto Jeremiášova a budoucí plány Kia

Pro autorizovaného dealera Kia, jakým je například Auto Jeremiášova v Praze, představují tyto plány obrovskou příležitost. S rozšiřujícím se portfoliem Kia, včetně nadcházejících novinek v elektrických a hybridních vozidlech, může Auto Jeremiášova nabídnout svým zákazníkům široký výběr inovativních automobilů. Zájemci o nejnovější modely Kia mohou navštívit Auto Jeremiášova pro více informací o dostupných modelech a jejich specifikacích.

V rámci svého důrazu na zákaznickou spokojenost a technologický pokrok, Kia a Auto Jeremiášova společně směřují k budoucnosti, kde je mobility ekologičtější, efektivnější a přístupnější pro všechny. Jako jeden z hlavních distributorů značky Kia, Auto Jeremiášova je hrdý na to, že může být součástí této vzrušující cesty do budoucnosti automobilismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *