Město v pohybu: Auta na náplavce pro rok 2022 v novém

Výstava Auta na náplavce se v minulých letech stala už tradiční součástí konce prázdnin, poslední prázdninový víkend se v Praze pravidelně konala akce, na níž byly představeny klíčové automobilové novinky. V roce 2020 konání výstavy neumožnila pandemie koronaviru a Auta na náplavce se nebudou konat ani v roce 2022. Její místo totiž zaujme nová výstava, nazvaná Město v pohybu.

Jak z názvu vyplývá, Město v pohybu 2022 bude šířeji zaměřená výstava. Nebude zaměřena jen na nové automobily, ale moderní trendy v dopravě obecně. Prezentovat bude jak nové elektromobily, tak služby sdílené dopravy, nové technologie, chytrou infrastrukturu nebo třeba ekologické formy dopravy. Vedle řidičů se pak na akci mají těšit i chodci či motorkáři.

První ročník výstavy Město v pohybu se bude konat od čtvrtka 25. do neděle 28. 8. 2022, tedy poslední prázdninový víkend. Po svém předchůdci nová akce přebírá nejen termín konání, ale také místo a formu. Veletrh se tak bude konat na pražských náplavkách, vstup na něj bude zdarma, a to včetně bohatého doprovodného programu.

Město v pohybu 2022: Základní informace

  • Datum konání: 25. srpna až 28. srpna 2022
  • Místo konání: Praha, pražské náplavky
  • Vstupné: zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.