Český trh

Město v pohybu: Auta na náplavce v roce 2022 nebudou

Výstava Auta na náplavce se v minulých letech stala už tradiční součástí konce prázdnin, poslední prázdninový víkend se v Praze pravidelně konala akce, na níž byly představeny klíčové automobilové novinky. V roce 2020 konání výstavy neumožnila pandemie koronaviru a Auta na náplavce se nebudou konat ani v roce 2022. Její místo totiž měla zaujmout nová výstava, nazvaná Město v pohybu. Nakonec se však nebude konat ani tak. Pořadatelé se nakonec nedomluvili s pražským magistrátem na konání.

Jak z názvu vyplývá, Město v pohybu 2022 měla být šířeji zaměřená výstava. Neměla být zaměřena jen na nové automobily, ale na moderní trendy v dopravě obecně. Prezentovat bude jak nové elektromobily, tak služby sdílené dopravy, nové technologie, chytrou infrastrukturu nebo třeba ekologické formy dopravy. Vedle řidičů se pak na akci měly těšit i chodci či motorkáři.

První ročník výstavy Město v pohybu se měl konat od čtvrtka 25. do neděle 28. 8. 2022, tedy poslední prázdninový víkend. Po svém předchůdci nová akce měla převzít nejen termín konání, ale také místo a formu. Veletrh se tak měl konat na pražských náplavkách, vstup na něj měl být zdarma, a to včetně bohatého doprovodného programu. Nakonec z toho ale nakonec nic nebude.

David Bureš

David Bureš je zakladatel a vedoucí redakce serveru Česko-slovenský auto katalog. V minulosti dlouhá léta působil na největším automobilovém magazínu v Česku, v roce 2022 rozjel tento projekt ČSAKA.cz. Miluje vozy značky Lamborghini, na autě hledá kombinaci každodenní praktičnosti a zábavného charakteru.

2 komentáře: „Město v pohybu: Auta na náplavce v roce 2022 nebudou

  • Takže tento rok Autá na naplavce naisto nebude? Časopis Svet motoru stále píše že pripravujeme? Škoda,bola to super akcia!!!

    Reagovat
  • Je to tak, Svět motorů naposledy vydal zprávu, že se akce nakonec bohužel konat nebude, protože nedošlo k definitivní dohodě s magistrátem.

    S pozdravem

    David Bureš

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *