MG míří na český trh! První showroom otevře již brzy

MG nabídka na evropských trzích 2022

Oficiální nabídku nových automobilů na českém trhu obohatí další značka. Na český trh totiž oficiálně vstupuje MG, původně britská značka, dnes patřící pod křídla čínského koncernu SAIC Group. Oficiálním partnerem značky se stává společnost Autobinck, která plánuje otevřít showroom MG jak v České republice, tak na Slovensku.

MG dnes nabízí na evropských trzích několik modelů, které jsou k dispozici jak se spalovacími motory, tak s plug-in hybridním pohonem, tak i v čistě elektrických verzích. Konkrétně jde o elektromobil Marvel R, kompaktní SUV HS dostupné se spalovacím motorem i jako plug-in hybrid a malý crossover ZS, k dispozici se spalovacím motorem a jako elektro.

Českým a slovenským zákazníkům hodlá MG nabídnout kompletní balíček prémiového designu, nejnovějších technologií a vysoké úrovně výbavy. Vsadí přitom na SUV, které jsou dnes ve velké módě. Autobinck plánuje otevřít nová zastoupení MG v České republice a na Slovensku v červnu 2022. Jedná se o součást plánů MG na postupnou expanzi na evropských trzích.

Holandská skupina AutoBinck je jedna z nejstarších automobilových společností na světě. AutoBinck je zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. V současnosti působí v osmi zemích Evropy – v Nizozemí, České republice, Slovensku, Belgii, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Slovinsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *