Český trhNovinky

Nová Toyota Hilux (2020) odhaluje ceny. Nejoblíbenější verze stojí přes milion

Toyota Hilux přichází na český trh v modernizovaném balení. Změny pro rok 2020 se dotkly vzhledu, který je agresivnější, a techniky, když nabídku doplňuje turbodiesel 2.8 D-4D o výkonu 150 kW. České ceny pick-upu Hilux pro rok 2020 startují na částce 865.150 korun včetně DPH.

To však mluvíme o motoru 2.4 D-4D (110 kW) s manuální šestistupňovou převodovkou a pohonem všech kol ve dvoudveřové verzi Single Cab a odhaleným šasi pro případnou nástavbu. Za korbu se v tomto případě připlácí 24.200 korun.

Základní výbava odpovídá slušně vybavenému pracovnímu stroji. Čítá uzávěrku zadní nápravy, sedm airbagů včetně kolenního řidiče, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka či elektricky ovládaná okna. Dále je tu manuální klimatizace, světelný senzor, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio s CD přehrávačem, bluetooth a ovládáním na volantu a také 17palcová ocelová kola.

Toyota však věří, že Hilux osloví i jako stylové civilní auto. Dokonce tvrdí, že nejžádanější verzí vůbec bude stupeň Invincible, v kombinaci s nově nabízeným 2.8 D-4D (150 kW) a automatem. To už však mluvíme o ceně 1.331.000 korun včetně DPH.

Výbavu v tomto případě vedle drsnějšího vzhledu díky přepracované masce a svébytnému nárazníku doplňuje zadní diferenciál Torsen, adaptivní tempomat, automatické brzdění s rozpoznáváním chodců, rozpoznání dopravních značek nebo parkovací čidla.

První exempláře modernizovaného Hiluxu k zákazníkům dorazí na začátku prosince. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *