Renault Captur přichází ve verzi R.S. Line. Začíná na 555.000 Kč

Renault Captur R.S.Line 2021

Renault Captur rozšiřuje nabídku o sportovně se tvářící derivát R.S. Line. Dostupný je v tuto chvíli výhradně s přeplňovaným benzinovým čtyřválcem 1.3 TCe o výkonu 103 kW, který je mildhybridem. S šestistupňovým manuálem díky aktuální akční nabídce stojí 555.000 Kč. Za sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku EDC se připlácí 50.000 korun.

Sportovně laděný derivát je tak aktuálně nejdražším výbavovým stupněm tohoto městského SUV. Vedle silného motoru pod kapotou s tím souvisí i bohatá výbava, která souvisí se specifickým vzhledem R.S. Line. Captur R.S. Line se oproti ostatním variantám modelu liší osobitým nárazníkem inspirovaným monoposty F1, 18″ litými koly nebo zadním difusorem. Uvnitř zase najdeme hliníkové pedály, čalounění s prvky z umělé kůže nebo dekor imitující karbon. Nechybí ani zdobení červeným kontrastním prošíváním.

Výbava mimo jiné čítá šest airbagů, tempomat, full-LED světlomety, zadní parkovací kameru, automatickou klimatizaci, bezklíčové odemykání nebo multimediální systém se sedmipalcovou dotykovou obrazovkou.

Navigace stojí 11.000 Kč (19.000 Kč při zvolení vyspělejšího řešení s 9,3″ obrazovkou), sada parkovacích senzorů vpředu a vzadu a zadní parkovací kamery přijde na 8.000 Kč. Za hlídání mrtvého úhlu zase dáte 7.500 Kč, za vyhřívaná přední sedadla 5.000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *