Český trh

SsangYong jede! Otevřel hned tři nové prodejny

SsangYong pokračuje v expanzi české dealerské sítě. Jen během tohoto října otevřel hned tři nová prodejní místa. Začátek měsíce byl ve znamení nového showroomu v Ostravě-Vítkovících, v uplynulých dnech pak následovaly prodejny v Liberci a Brně. Tuzemská prodejní síť se tak zatím zastavila na devíti místech.

V Liberci naleznete autorizovaný prodej a servis SsangYong ve firmě Auto Koutek, a to na adrese Tanvaldská 1141, Liberec. V Brně nabízí vozy SsangYong nově firma J.P.N. Cars sídlící na adrese Hviezdoslavova 57, Brno, zatímco v Ostravě-Vítkovicích má prodej a servis na starosti firma AF Centrum, na adrese Výstavní 1130/119.

Tato expanze navíc znamená, že má SsangYong nový největší prodejní prostor u nás. V Liberci se totiž prodejní plocha rozkládá na 450 metrech čtverečních.

Díky tomuto rozšíření má dnes SsangYong v Česku už devět prodejních míst. Po návratu značky na trh na přelomu let 2018 a 2019 expanze začala showroomem v Českých Budějovicích. Poté postupně následovaly showroomy v Ústí nad Orlicí, v Rokycanech, Praze, Zlíně nebo Ústí nad Labem.

Podle tuzemského zastoupení je rychlé rozšiřování prodejní sítě důkazem zájmu nejen ze stran klientů, ale také ze strany samotných prodejců. Prodejní čísla to přitom potvrzují. Za první tři čtvrtletí roku má SsangYong podle statistik Svazu dovozců automobilů na svém kontě 260 registrací, zatímco před rokem touto dobou to bylo 47. Korejskému specialistovi na SUV se tak daří rozšiřovat prodejní síť a navyšovat prodeje i v nejistém období pandemie koronaviru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *