SsangYong Rexton pro rok 2023 je tu! S novým interiérem

SsangYong Rexton 2023

SsangYong na trh uvádí modernizovanou verzi modelu Rexton. Nový model pro rok 2023 se liší hlavně svým interiérem, auto ale doznalo i dalších, dílčích úprav. Na trh přichází spolu s odhalením.

Moderní interiér

Rexton prošel modernizací především v interiéru. Palubní deska prošla výrazným redesignem, nyní působí ještě více luxusním dojmem. Nově nabízí 12,3” obrazovku multimediálního systému, která už není zapuštěná do palubní desky, ale vystupuje prostorově nad ní. Mění se také ovládací panel dvouzónové automatické klimatizace, který je nově digitální, ale stále ergonomicky propracovaný tak, aby jeho ovládání bylo co nejjednodušší a intuitivní. Další novinkou v interiéru jsou přední i zadní konektory typu USB-C, přizpůsobené nejnovějším chytrým telefonům.

Zvenku nový Rexton navazuje na stávající model. Liší se jen v několika detailech, jako je nový design disků 20” kol nebo třeba dynamická funkce LED ukazatelů směru. 

Naopak motor pro Rexton 2023 zůstává shodný, v podobě turbodieselu 2.2 e-XDI s výkonem 148 kW a točivým momentem 441 kW. Standardem je osmistupňový automat.

Bohatší výbava

Modernizace přináší i úpravu nabídky modelu Rexton. Nejdostupnější verze Club nadále startuje na částce 859.900 Kč. To verze Premium začíná na 1.249.900 Kč a její výbava je oproti původní verzi Rextona výrazně bohatší. Nově již ve standardu zahrnuje položky Tech paketu a Premium+ paketu z dosavadní verze Rextona. Do standardní výbavy tak nově přibyly tyto položky: detekce slepého úhlu s varováním při změně jízdního pruhu, asistent nouzového brzdění, systém udržování vozu v jízdním pruhu, asistent zadního příčného provozu, varování pro bezpečné vystoupení z vozidla, adaptivní tempomat, 360stupňová kamera, elektrické ovládání dveří zavazadlového prostoru, sluneční roletky pro okna druhé řady sedadel a paměť nastavení elektrického sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek.

I nadále pak platí akční nabídka Rexton Premium+ na stávající verzi modelu Rexton. Zdarma tak zákazník získá tuto výbavu: 360stupňovou kameru, elektrické ovládání dveří zavazadlového prostoru, detekci slepého úhlu s varováním při změně jízdního pruhu, sluneční roletky pro okna druhé řady sedadel, paměť nastavení elektrického sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek a výstrahu zadního příčného provozu. Tato nabídka platí na skladové vozy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *