Video

The Grand Tour láká na nový speciál Lochdown. Clarkson a spol. vyrazí do Skotska

Pořad The Grand Tour populárních moderátorů Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye se po třech sezonách rozloučil s klasickými epizodami a aktuálně sází jen na speciální díly. A za dveřmi je nejnovější z nich, The Grand Tour s přídomkem Lochdown bude na internetové televizi Amazon Prime k vidění už 30. července.

Jak z názvu vyplývá, populární moderátoři známí ještě z někdejšího Top Gearu budou tentokrát ovlivněni covidovou situací, a tak místo cestování po celém světě tentokrát zůstanou ve Skotsku. A vsadí tentokrát na staré „ameriky“, jako je Lincoln Continental Mark V, Cadillac Coupe DeVille nebo Buick Riviera.

Co nás čeká, teprve uvidíme. Autoři však slibují dobrodružství napříč skotskými pobřežními silničkami plné čaje, křiku a přehřátých motorů. A zveřejněný trailer naznačuje, že legendární trio dá vzpomenout na to nejlepší, čím se ještě v dobách Top Gearu proslavili. Nebo ne?

David Bureš

David Bureš je zakladatel a vedoucí redakce serveru Česko-slovenský auto katalog. V minulosti dlouhá léta působil na největším automobilovém magazínu v Česku, v roce 2022 rozjel tento projekt ČSAKA.cz. Miluje vozy značky Lamborghini, na autě hledá kombinaci každodenní praktičnosti a zábavného charakteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *