Další Grand Tour je konečně tady. Clarkson, May a Hammond vyrazí na Madagaskar

Grand Tour: Madagaskar 2020

Pořad Grand Tour bývalých moderátorů Top Gearu, Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye se ve své čtvrté sérii zaměřuje na méně epizod, které jsou však delší a slavné trio v nich míří do různých koutů světa. Jde tedy o jakési speciály, jak se jim říkalo kdysi. Zatím jsme se dočkali jen jediného dílu, nazvaného Seamen, z Vietnamu a Kambodže, nyní se však konečně blíží druhá epizoda. Tentokrát Clarkson a spol. zamíří na Madagaskar.

Také Grand Tour, pořad Amazonu, se totiž musel potýkat s pandemií koronaviru. Materiál sice moderátoři stihli natočit ještě před jejím vypuknutím, omezení kontaktů však zdrželo stříhání a celkovou editaci. Teď už je však všechno přichystáno a Amazon oznámil, že se nového dílu Grand Touru dočkáme prostřednictvím služby Amazon Prime 18. prosince 2020.

Dopředu pak na díl láká prostřednictvím přiložené upoutávky. Ta naznačuje, že Clarkson a spol. budou tentokrát na ostrově Madagaskar hledat pirátský poklad, a to v upravených vozech britské produkce. To je rozdíl proti dílu Seamen, v nichž hlavní roli hrály lodě. Těšit se tak můžeme na Bentley Continental, Ford Focus ST nebo Caterham 7. Ostatně mrkněte sami, co nás čeká:

https://youtu.be/3ZmoFfYCzKw

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *