Kia Xceed se pro rok 2023 změní. Co očekávat?

Kia Xceed 2023

Kia zveřejnila první náčrty přepracovaného modelu Xceed pro modelový rok 2023. Završí se tím postupná modernizace kompletní rodiny Ceed. Už loni se faceliftu dočkaly hatchback Ceed, kombi Ceed SW a shooting brake Proceed.

Kompaktní crossover se pro modelový rok 2023 představí s vylepšeným, podle výrobce energickým designem. Ten poupraví hlavně přední partie, ve stylu sourozenců.

Navíc poprvé bude k dispozici v nově dostupné sportovně zaměřené verzi GT-line. Bude také vybaven nejmodernějšími asistenčními systémy a rozsáhlou nabídkou funkcí infotainmentu a konektivity. Nabídka pohonných jednotek zahrne turbobenzínové motory, plug-in hybrid a dieselový mild-hybrid.

Model Xceed, je oblíbený pro svůj osobitý samostatný design, zvýšenou polohu sedadel, dynamické jízdní vlastnosti a každodenní praktičnost, se stal nejprodávanější variantou rodiny Ceed vyvinutou, navrženou a vyráběnou v Evropě.

Upravená verze tohoto crossoveru se poprvé představí v pondělí 18. července v 9 hodin ráno na vlastních internetových kanálech společnosti Kia. Inovovaná Kia Xceed se následně začne prodávat během třetího čtvrtletí 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *