Video

Film o Lamborghini konečně za rohem. Podívejte se na trailer

Ferruccio Lamborghini, zakladatel slavné italské automobilky se konečně dočká svého filmu. Po letech příprav je film o počátcích italského výrobce superaut s rozzuřeným býkem ve znaku konečně tady. Jmenuje se Lamborghini: The Man Behind the Legend a láká na něj první trailer. Podívejte se na něj.

V roli Ferruccia Lamborghiniho se představí Frank Grillo známý mimo jiné z filmů o Kapitánovi Amerika. Jeho hlavního rivala v podobě Enza Ferrariho ztvární Gabriel Byrne. Právě slavná hádka mezi zakladateli dvou slavných producentů supervozů nebude ve filmu chybět, jak naznačuje už zveřejněný trailer. Stejně tak film představí zákulisí vzniku prvního sériového auta ze Sant‘ Agaty, modelu 350 GT, tak zrod možná nejkrásnějšího auta na světě, Lamborghini Miura. Příběh se má pak obecně točit o tom, jak slavný průmyslník vyrábějící mimo jiné traktory se rozhodne postavit zavedenému výrobci sportovních aut.

Film je založen na knize Ferruccio Lamborghini. La storie ufficiale, kterou sepsal Tonino Lamborghini, syn zakladatele slavné firmy. V USA vstoupí do kin 18. listopadu 2022.

Poprvé se o přípravách filmu o Lamborghini mluvilo již v roce 2015. V počátcích se přitom počítalo s tím, že Ferruccia Lamborghini bude hrát Antonio Banderas, zatímco Enza Ferrariho Alec Baldwin. Nakonec ale oba z projektu odstoupili. Přípravy totiž ovlivnila světová pandemie koronaviru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *