Levné SUV: 3 zaručené tipy ke koupi

SUV dnes patří mezi nejžádanější vozy na trhu. Vyšší posaz pro dobrý výhled nebo vyšší podvozek pro překonání různých nástrah, to jsou hlavní přednosti těchto aut. Ceny možná naopak nejsou tak lákavé jako u konvenčních aut, přesto levná SUV na českém trhu dnes najdeme. Jejich nabídka se navíc v poslední době rozšířila. Hledáte levné SUV a nemůžete si vybrat? Pomůžeme s výběrem. Přinášíme tři nejzajímavější tipy:

Dacia Duster

Dacia a její Duster je už mnoho let typická volba zájemců o levné SUV. Přestože rumunskému SUV vyrostla v posledních letech nová konkurence, stále je to zajímavá volba. I Duster sice zasáhl trend postupného zdražování aut, stále však patří mezi nejlevnější SUV na českém trhu.

Navíc nízká cena není její jediná přednost. Dacia Duster vypadá k světu, dnes už v případě zájmu nabízí bohatou výbavu včetně třeba kamerového systému pro sledování okolí vozidla. Navíc pořád nabízí jedny z nejlepších terénních vlastnosti v rámci svého segmentu, i díky příplatkovému pohonu všech kol.

MG ZS

Návrat značky MG na český trh způsobil velký poprask a velký zájem o tuto původem britskou značku, která je dnes v čínských rukou.

Menší z nabídnutých SUV, MG ZS totiž při vstupu na český trh vsadilo na superlákavou cenu, kterou navíc kombinuje s povedeným designem nebo komfortním podvozkem. Výbava navíc umí být široká, a to pořád za výtečnou cenu. Vnitřní prostor je navíc slušný, stejně jako kufr.

SsangYong Korando

SsangYong Korando možná nepatří mezi ta nejdostupnější SUV na trhu, základní cena už přesahuje částku 500.000, vzhledem k velikosti, výbavě a schopnostem jde ale pořád o zajímavou nabídku a hlavně v kontextu dnešního trhu se řadí mezi levná SUV.

I v tomto případě přitom cena není jediná silná vlastnost auta. Korando je pohodlné, prostorné SUV s až nečekaně prémiovým interiérem, které se navíc nebojí ani nezpevněných cest, ostatně za příplatek nabízí pohon všech kol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *