Potvrzeno! Toyota Supra dostane manuál

Toyota GR Supra manuál

Očekávané zprávy se potvrzují. Toyota vyslyšela přání zákazníků a fanoušků sportovních vozů řady Toyota Gazoo Racing a připravuje GR Supru se zbrusu novou manuální převodovkou upravenou speciálně pro tento model. Toyota GR Supra dostane manuál už velice brzy. Tato nová verze GR Supry bude představena už v příštích týdnech.

Automobilka už odhalila první snímky této napjatě očekávané varianty. Jeden ukazuje tři pedály, druhý pak část zádě. Ten prozrazuje, že se nová varianta modelu GR Supra s manuální převodovkou odliší novým červeným znakem Supra.

V tuto chvíli přitom ještě není jasné, s jakým motorem bude manuální převodovka v Supře kombinována. Obecně se však spekuluje o použití třílitrového šestiválce. To by podpořilo sportovní charakter auta. Navíc by to znamenalo další odlišení od BMW Z4 s tou samou technikou. Mnichovský roadster nabízí manuál výhradně se čtyřválcem. Dosud GR Supra nabízí výhradně osmistupňový automat.

Z dřívějších zpráv vyplývá, že se Toyota GR Supra s manuálem představí ještě během dubna 2022. Samotná produkce má odstartovat v červenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *