První trailer na No time to die je tady! Nová bondovka láká i na několik Aston Martinů

No time to die trailer

Fanoušci Jamese Bonda se mohou radovat. Autoři slavné ságy o agentovi Jejího Veličenstva zveřejnili první trailer na nadcházející Bondovku Není čas zemřít (v originále No time to die), která vstoupí do kin v dubnu 2020. A zhlédnout by ho měli i automobiloví fanoušci, protože je doslova nabitý zajímavými automobily.

Nová Bondovka bude totiž aut a honiček mezi nimi plná. Aston Martin si protentokrát připravil hned čtveřici speciálů, na plátně uvidíme nejen aktuální DBS Superleggera, ale také teprve chystanou Valhallu nebo legendární historiky jako DB5 a V8 Vantage. Právě DB5 přitom použije i své legendární zbraně, jak dokazuje zveřejněný trailer k No time to die.

Aston Martin ale není jediným britským výrobcem, který filmařům dodal svá vozidla. V Není čas zemřít uvidíme i nový Land Rover Defender, a to v jeho přirozeném prostředí mimo zpevněné cesty.

Není čas zemřít (No time to die) bude v pořadí už 25. filmem série o agentovi 007. Jamese Bonda popáté (a zřejmě naposledy) ztvární Daniel Craig, ve snímku ho doplní Ben Whishhaw jako Q nebo Ralph Fiennes jako M. Roli záporáka tentokrát připadla Rami Malekovi, proslavenému ztvárněním Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. V No time to die nicméně též uvidíme i Christopha Waltze, který Bondova úhlavního protivníka hrál v předchozím Spectre.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *