SEAT Alhambra se vrací do české nabídky. Díky zájmu zákazníků

Seat Alhambra 7N 2015

SEAT potěšil všechny zájemce o klasické MPV. Do české nabídky totiž vrací velký rodinný model Alhambra. O jeho návrat si přitom řekli sami zákazníci. Loni se přitom mluvilo o konci produkce.

„V reakci na silnou poptávku našich zákazníků po velkém rodinném MPV zařazujeme znovu do našeho portfolia pro český trh osvědčený model Alhambra,“ tvrdí Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. oslovit má variabilním, až sedmimístním interiérem nebo komfortem. V době odklonu od klasických velkoprostorových aut jde přitom dnes o jedno z mála velkých MPV na trhu.

SEAT Alhambra modelového roku 2022 je dostupný se zážehovým motorem 1.4 TSI 110 kW a stupněm výbavy Xcellence. Zákazníci mají na výběr variantu s šestistupňovou mechanickou převodovkou za 964.900 Kč nebo verzi s šestistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou DSG, která stojí
989.900 Kč.

„U příležitosti znovuuvedení modelu Alhambra na český trh jsme pro naše zákazníky připravili navíc akční verzi FR-Line Plus – atraktivní plně vybavený model se zajímavou cenou,“ dává tip zájemcům o Alhambru Aleš Novák.

Sedmimístný SEAT Alhambra FR-Line Plus přidává za příplatek 45.000 Kč následující položky: paket FR-Line s 18“ koly, sportovními vyhřívanými sedačkami
čalouněnými alcantarou a dalšími vnějšími a vnitřními detaily s motivem sportovní verze FR-Line, dále adaptivní bi-xenonové světlomety, asistenta dálkových světel, adaptivní tempomat, parkovacího asistenta, technický paket a elektrické ovládání dveří plus.

V rámci modelového roku 2022 to však není jediná novinka SEATu. Značka také na český trh uvádí také modernizované modelové řady Ibiza a Arona. K drobným designovým a technickým vylepšením společně s optimalizací výbavy došlo pak rovněž u modelů Leon, Ateca a Tarraco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *